Про компанію

ТОВ «СК-Профіль» - це надійна, сучасна торгово-будівельна компанія, що пропонує свої послуги та матеріали на українському ринку. З 2004 року компанія займає лідируючі позиції на ринку будівництва та продажу. Використовуючи багаторічний досвід роботи фахівців і спираючись на сучасні технології промисловості, досягла відповідних результатів у цій галузі.    З часу свого заснування ТОВ «СК-Профіль» відоме своїм професіоналізмом та високою якістю виконання найскладніших завдань, про що свідчать відгуки вдячних Замовників. Серед Замовників нашої компанії такі як: Південна залізниця, ТОВ «Гідротон», ТОВ «Вілком-Електро», ТОВ «Буд-СТ», ТОВ «Сканбуд», ТОВ «Добробуд», ТД «Моя кімната», «ПРОТОН», ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки», комплекс «Райський сад» та багато інших, з якими було укладено сотні договорів.
     Сучасна компанія, яка динамічно розвивається, орієнтована на будівництво, реконструкцію, ремонт приміщень, будівель та споруд. У сферу послуг компанії входять генпідрядні та субпідрядні роботи: земляні роботи, влаштування основ та фундаментів, зведення несучих та огороджувальних конструкцій, монтажні роботи, влаштування та ремонт покрівель, облицювання фасадів різними матеріалами, заповнення віконних отворів, оздоблення внутрішніх приміщень, влаштування інженерних мереж, благоустрій , розробка та узгодження проектів.
     Наша компанія намагається повністю відповідати вимогам ринку, що постійно зростають, удосконалюючи якісні показники своїх робіт і послуг, створюючи базу для масштабних проектів. Все це стало можливим завдяки високій відповідальності, професіоналізму та компетентності, а також творчому потенціалу колективу однодумців.
     Для виконання якісних результатів ТОВ «СК-Профіль» оснащено необхідними засобами та обладнанням. Використовуючи ці кошти разом із кваліфікованими бригадами фахівців, під керівництвом досвідчених інженерів наша компанія може догодити найвибагливішому Замовнику.
     Співпраця з нашою компанією – це відмінна якість, швидкість виконання, гарантоване задоволення результатом.